Versenyeredmények

 

VERSENYEREDMÉNYEINK 2018/2019. TANÉV

 

A Jánoshalmán megrendezett XXX. Dr. Szabó Gusztáv Országos Mezőgazdasági Gépész Emlékversenyen a Bereczki Máté Szakképző Iskola csapata 3. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

  • Szabó Nóra Ag11.osztály
  • Sánta Dávid Ag11.osztály
  • Bajnoczi Lajos. Ag11.osztály

Felkészítő tanáruk Harsányi Zsolt.

A csapat tagjainak és felkészítő tanárnak ezúton is GRATULÁLUNK!

Baja, 2019.05.21.

 

 





Verseny Tanulók Helyezés Felkészítő tanár
Sport ÁSZÉV Verseny I. forduló Kiss Réka 44.
Dr. Pokkerné Szilvási Orsolya
Csatay Bettina 61.
Arnold Armella 76.
Rendészet ÁSZÉV Verseny I. forduló Szarka Zsófia 40. hely
Dr. Pokkerné Szilvási Orsolya
Vankó István 55. hely
Görög Zsolt 66. hely
OKTV Rendészet Szarka Zsófia IV. hely
Dr. Pokkerné Szilvási Orsolya
Serestyén Róbert Dominik V. hely
SZKTV Mezőgazdasági gépész Tamás Barnabás 21. hely  Knapp Zoltán
SZKTV Húsipari termékgyártó Kárpáti Milán 13. hely Vargáné Tombácz Zsuzsanna,
Schnádenberger Ildikó, Kemény Zoltán
SZKTV Kertész Erdélyi Csaba András 5. hely Farkas Péter
Bakos Dominika 16. hely
OSZTV Mezőgazdasági gépésztechnikus Kuti Zoltán 9. hely Csernák István
Anka Levente 10. hely
     

Baja, 2019.04.10.

Verseny

Tanulók

Helyezés

Mezei futás megyei döntő

Egyéni V. korcsoport

Szaniszló Nikoletta S/9.

7. hely

Mezei futás megyei döntő

Csapat V. korcsoport fiú

Kovács Henrik R/9.

Jakab Norbert S/9.

Dér Kornél G 1/9.

Major Martin S/9.

Bujdosó Dominik R/10.

3. hely

Mezei futás

Egyéni VI. korcsoport fiú

Haider Ahmed Ag9.

3. hely

Gagyi Norbert S/12.

18. hely

 

 

Verseny

Tanulók

Helyezés

Felkészítő tanár

Mezei futóverseny

Városi forduló

V. korcsoport fiú

Egyéni versenyző

Dér Kornél 1/9 G

  1. Helyezett

 

Jakab Norbert S/9

  1. helyezett

Mezei futóverseny

Városi forduló

V. korcsoport fiú

Csapatverseny

S/9

Dér Kornél

Jakab Norbert

Gregus Benedek

Hódos László

Molnár Dorián

R/10

Kaszap Adrián

Bujdosó Dominik R/9

Kovács Henrik

S/10

Kovács Boldizsár

  1. helyezett

 

 

Mezei futóverseny

Városi forduló

V. korcsoport lány

Egyéni versenyző

Szaniszló Nikoletta S/9

  1. helyezett

 

Mezei futóverseny

Városi forduló

V. korcsoport fiú

Csapatverseny

S/9.

Szaniszló Nikoletta

Véber Vanessza

Jakab Noémi

Vadász Mercédesz Horváth Emília

S/10.

Simon Blanka

Sükösdi Fanni

 

  1. helyezett

 

 

Mezei futóverseny

Városi forduló VI. korcsoport

Egyéni versenyző

Haider Ahmed Haider

Ag/9.

  1. helyezett

 

Mezei futóverseny

Városi forduló VI. korcsoport

Csapatverseny

Ag/9. Haider Ahmed Haider

MG/12

Jáber Jácint

Németh Róbert

S/10

Zsöllér Péter

R/ 12

Neumann Gergő

Győri Erik

  1. helyezett

 

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő tanároknak egyaránt!

Baja, 2019.03.12.

 

Diákjaink az országos döntőben:

Verseny

Tanulók

Helyezés

Felkészítő tanár

54 521 05

Mezőgazdasági gépésztechnikus OSZTV

Kuti Zoltán G 5/13

országos döntőbe jutottak

Csernák István

Anka Levente G 5 /13

34 521 08 Mezőgazdasági gépész SZKTV I. fordulóján

Tamás Barnabás

országos döntőbe jutott

Knapp Zoltán

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő tanároknak egyaránt!

Baja, 2019. február 22.

 

VERSENYEREDMÉNYEINK 2017/2018. TANÉV

 

Verseny

Tanulók

Helyezés

Felkészítő tanár

Húsipari termékgyártó Szakma Kiváló Tanulója Verseny

Pechlof László VHSzk/11.

6. helyezésével mentesül a szakmai vizsgák letétele alól.

Kemény Zoltán

Vargáné Tombácz Zsuzsanna

Schnádenberger Ildikó

Szőke Dávid VHSZk/11.

7. helyezés

mentesül a szakmai vizsgák letétele alól.

 

Belügyi rendészeti Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny

Csorba István R/12.

1.

Dr. Pokkerné Szilvási Orsolya

Majoros Dániel R/12.

2.

Józsa Bence R/12.

3.

Kiss Péter Mihály R/12.

3.

 

Az alábbi versenyekből országos döntőbe a következő tanulóink jutottak:

Ágazati Szakmai tárgyak érettségi versenyén:

Rendészeti ismeretek tantárgy

Csorba István R/12.

Józsa Bence R/12.

Majoros Dániel R/12.

Kiss Péter Mihály R/12.

Dr. Pokkerné Szilvási Orsolya

Mezőgazdasági gépész ismeretek tantárgyból

Kuti Zoltán Mg/12.

 

Csernák István

Stigmon László

Sportismeretek tantárgyból

Haraszti Tamás Andor S/12.

Kovács Bianka

Varga Istvánné

Éber Erik

Mezőgazdasági gépész Szakma Kiváló Tanulója Verseny

 

Felső Zsombor GSzk/11.

 

Wittner László

Virágkötő Szakma Kiváló Tanulója Verseny

 

Czár Kamilla VHSzk/11.

Kislaki Erika

Hári Erika

Homonnay Ildikó

Horváth Béla András

Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő tanároknak egyaránt!